SA Rugby

Автор: | 23 апреля, 2017

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/rupper/data/www/pickuphosts.ru/wp-content/plugins/wp-random-post-inside/wprpi_functions.php on line 216
HostArmada - Affordable Cloud SSD Web Hosting

Не міг бути написаний кращий сценарій для гри в регбі, якби ви підтримували домашню бік Південної Африки по крайней мере. Господарі будинку знизилися на 16 пунктів до 10 в першому таймі, і тільки зуміли провести матч на стадіоні Ньюлендса на 71 хвилині. І, як було б написано в тому ж сценарії, молода заміна Франсуа Штайн забив як удар по центрування, так і виграшний удар ногою, один з яких знаходився на відстані не менше 45 метрів від полюсів, поруч з бічною лінією. Я сумнівався в тому, що у такого ж хлопця не вистачає досвіду і можливостей прийняття рішень, але сьогодні, на щастя для Південної Африки, Франс Штейн прийшов на користь і зробив це під деяким серйозним тиском.

В більшості ігор домінували спрингбок Показав в післяматчевій статистиці, коли боки володіли до 60-40% в свою користь), і рахунок повинен був бути набагато вище 22-19 опівночі, і, звичайно, не повинно було бути півдня Африканська команда регбі відстає від перерви. Причиною очок, які не мають справжнього відображення в матчі, були частково невимушені помилки Спрінгбокса, а частково — захист від Wallabies. Тактика, використовувана самими спрингбок. Багато разів, коли команда регбі SA виявлялася в атаці в австралійських 22, вони віддали м'яч в безглуздих манерах; Нокаутувало, м'яч відштовхнувся в перспективному напрямку, і навіть атакуючий сутички, присуджені Південній Африці, були скасовані в покарання за Австралію через те, що Шальк Бургер потрапив в якусь «аргентинську пастку» після того, як свисток був підірваний.

Єдина спроба Боксу була забита центром Жаком Фур'є на 13 хвилин. Бутч Джеймс почав з грубіяна, який налаштував кілька фаз для Південної Африки, після чого Буч Джеймс знову був введений в бій, енергійно вибираючи м'яч з ніг до голови і передаючи м'яч Фурі, відправивши його на спробу в кут. Незабаром після цього — в тому, що виглядало як помилка, рефері Барнс, як австралієць, був залучений в обструктивний біг в середині поля, стадіон в Кейптауні був приглушений, коли Метт гіті перейшов поруч з постами для Wallabies, тільки спробувавши матч. Ще одна помилка, допущена суддею і його командою, — жовті картки і 10 хвилин, передані П'єру Шпіса. Схоже, що шпигуни просто поверталися назад, коли пробив Джордж Греган, це було якось прийнято, щоб бути гідним бінокля.

Були певні моменти в матчі за Бокс, С якимось спритним переходом між форвардами і спинами, а також деякими довгими проходами, де Спрінгбокс тримався і захищав м'яч дуже добре, граючи близько до точки пробою.

Ключові моменти Австралії в матчі були Стерлінг Точність Морклока з його черевиком і чудовий захист. Вони довели, що вони не будуть виходити за межі будь-якої фантазії в цій серії Tri-Nations.

Людина матчу відправився в Schalk Burger, так як багато хто стикається з жорстким контактом і його постійно діючим Змагаючись за м'яч в точках пробою.

В цілому відмінний матч матчу, щоб подивитися, опустившись до дроту, і Франсуа Стейн, який переміг в серцях Ньюлендса, розпродав натовп, Виграючи кидки.